Wrotki

Wrotki i rolki/wrotki dla najmłodszych

Wrotki, rolkowrotki

O sklepie

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Sklep sportowy Asport.pl należy do F.H.U. „WEB-COM” Marcin Rozmus – firmy, której siedziba mieści się w Kozach przy ul. Tęczowej 2b. Powstał on w 2005 roku i szybko stał się czołowym sklepem w branży internetowych sklepów sportowych.

Asport.pl to:

  • dbałość o klienta,
  • bogata i szeroka oferta,
  • dokładne i szczegółowe opisy produktów,
  • szybka wysyłka i dostawa,
  • profesjonalna załoga.

To wszystko sprawia, że każdy klient jest obsługiwany przez Asport.pl na najwyższym poziomie. To obok bezpieczeństwa jego druga specjalność. Dodatkowo dzięki rozbudowanej sieci magazynów i dostawców, dużą część produktów wysyłana jest w czasie 24 godzin.

W Asport.pl ważna jest jakość sprzedawanych towarów, dlatego sklep sportowy proponuje klientom produkty takich marek, jak: The North Face, Columbia, Adidas, Reebok, Kettler, Black Diamond, Deuter, Marmot, Smartwool, Nike, Puma, Rollerblade, Satila, Timex, Uvex.

Certyfikaty
Certyfikaty

Tak jak było wyżej napisane bezpieczeństwo zakupów i transakcji jest dla Asport.pl bardzo ważne. Wszystkie dane klientów i dane transakcyjne są zabezpieczone za pomocą certyfikatu SSL.
Asport.pl posiada również certyfikaty „Zaufana strona” i Europejski Certyfikat „EURO-LABEL”, a w systemie aukcyjnym Allegro posiada 35 000 pozytywnych komentarzy.

Tomasz KliszSklep sportowy Asport.pl promuje również sport poprzez wspieranie czołowego zawodnika tower running’u – Tomasza Klisza.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)